Podsumowanie kolejki

21.05
ORLIK E2 ROCZNIK 2011
Ks Konopianka 0 – 12 Wkra Żuromin
Bramki:
Zelmański – 4
Radecki – 3
Szulc – 1
Grochocki – 1
Cegiełka – 1
Ziembiński – 1
Kaczmarczyk – 1

ŻAK F1 ROCZNIK 2012
Mławianka Mława 8 – 1 Wkra Żuromin
Bramki:
Falkowski – 1

TRAMPKARZ C1 ROCZNIK 2006
Żbik Nasielsk 2 – 2 Wkra Żuromin
Bramki:
Zawadzki – 1
Grześkiewicz – 1

22.05
Seniorzy (IV liga, grupa: mazowiecka (Ciechanów, Ostrołęka, Płock)
Wkra Żuromin 2 – 3 Makowianka Maków Mazowiecki
Bramki:
Klepczyński – 2

Seniorzy II (Klasa B Keeza, grupa: Ciechanów)
Tamka Dzierzgowo 4 – 1 Wkra II Żuromin
Bramki:
Budka – 1

MŁODZIK D2 ROCZNIK 2009
Wieczfnianka Wieczfnia 3 – 3 Wkra Żuromin
Bramki:



Podsumowanie kolejki

08.05
ORLIK E2 ROCZNIK 2011
APN Olimp Ciechanów 3 – 4 Wkra Żuromin
Bramki:
Radecki – 2
Falkowski – 2

Seniorzy (IV liga, grupa: mazowiecka (Ciechanów, Ostrołęka, Płock)
Wkra Żuromin 3 – 0 MKS Przasnysz
Bramki:
Klepczyński – 2
Śmigrodzki – 1

09.05
ŻAK F1 ROCZNIK 2012
Wkra Żuromin 5 – 4 SAP Nazar Mława
Bramki:
Krauze – 1
Mendalka – 1
Sara Mehrholz – 1
Dymek – 2

MŁODZIK D2 ROCZNIK 2009
AP Ciechanów 3 – 3 Wkra Żuromin
Bramki:
Stępkowski – 3

Seniorzy II (Klasa B Keeza, grupa: Ciechanów)
Wkra II Żuromin 8 – 2 Wkra Cieksyn
Bramki:
Stopczyński – 3
Izwantowski – 1
Grochocki – 1
Piotrowski – 1
Orłowski – 1
Kowalczyk – 1

12.05
TRAMPKARZ C1 ROCZNIK 2006
Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk – Wkra Żuromin
Mecz przełożony na 12.05 godz 16:00 Stadion Miejski (Pułtusk, Sportowa 2A)

Podsumowanie kolejki

28.04
ŻAK F1 ROCZNIK 2012
Wkra Bieżuń 3 – 8 Wkra Żuromin
Bramki:
Mendalka – 3
Falkowski – 2
Król – 1
Mehrholz – 1

29.04
ORLIK E2 ROCZNIK 2011
Mławianka Mława 10 – 3 Wkra Żuromin
Bramki:
Radecki – 2
Falkowski – 1

30.04
TRAMPKARZ C1 ROCZNIK 2006
Wkra Żuromin 2 – 0 Orzeł Sypniewo
Bramki:
Grajko – 1
Besser – 1

01.05
Seniorzy (IV liga, grupa: mazowiecka (Ciechanów, Ostrołęka, Płock)
Świt Staroźreby 1 – 0 Wkra Żuromin

Seniorzy II (Klasa B Keeza, grupa: Ciechanów)
Jutrzenka Unieck 4 – 1 Wkra II Żuromin
Bramki:
Izwantowski – 1

Podsumowanie kolejki

23.04
TRAMPKARZ C1 ROCZNIK 2006
KS Wąsewo 0 – 7 Wkra Żuromin
Bramki:
Grześkiewicz – 3
Zawadzki – 1
Brydzinski – 1
Besser – 1
Oszmański – 1


24.04
MŁODZIK D2 ROCZNIK 2009
Boruta Kuczbork 1 – 4 Wkra Żuromin
Bramki:
Wieczorkowski – 1
Stępkowski – 1
Kowalczyk – 1
Cichoń – 1
ORLIK E2 ROCZNIK 2011
Wkra Żuromin 19 – 5 Wkra Bieżuń
Bramki:
Radecki – 4
Falkowski – 4
Zelmański – 4
Szulc – 2
Stańczak – 2
Grochocki – 2
Kosek – 1
Seniorzy (IV liga, grupa: mazowiecka (Ciechanów, Ostrołęka, Płock)
Wkra Żuromin 3 – 1 Żyrardowianka Żyrardów
Bramki:
Klepczyński – 2
Rzepkowski – 1

25.04
ŻAK F1 ROCZNIK 2012
Wkra Żuromin 4 – 3 AP Ciechanów
Bramki:
Mendalka – 3
Falkowski – 1
Seniorzy II (Klasa B Keeza, grupa: Ciechanów)
Wkra II Żuromin 4 – 1 Żbik II Nasielsk
Bramki:
Nowacki – 1
Izwantowski – 1
Piotrowski – 1
Szczerkowski – 1

[*]

Z ogromnym smutkiem i bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi i wieloletniego zawodnika klubu Tomasza Jakubowskiego. Tym samym składamy wyrazy współczucia i żalu całej Rodzinie oraz Bliskim. Tomasz na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Społeczność Wkry Żuromin.