UWAGA!

SZANOWNI RODZICE, KIBICE I SYMPATYCY KLUBU!

W ciągu ostatnich kilku lat nasz Klub bardzo się rozwinął. W obecnej chwili to jedna z niewielu rozrywek dla dzieci i młodzieży w Żurominie. Jednak ze względu na bardzo małą kwotę przeznaczaną na rozwój sportu w mieście sytuacja jest bardzo trudna. Brak jest zainteresowania władz miasta Klubem, jest on raczej kulą u nogi dla władz a tak naprawdę jesteśmy jedną z niewielu wizytówek miasta, rozpoznawalną nie tylko na Mazowszu ale też na szczeblu ogólnopolskim. Podobnie jest ze stadionem, który ciągle źle wygląda, pomimo dużych nakładów ze strony Klubu oraz naszych sponsorów. Szkoda, że takie tematy jak rozbudowa i modernizacja infrastruktury stadionu czy stworzenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji to tylko hasła na ulotkach wyborczych kandydatów do Rady Miasta i na Burmistrza, a potem słyszymy tylko – ,,chętnie byśmy zrobili, ale nie ma pieniędzy!” Dlatego mówimy DOŚĆ DLA LEKCEWAŻENIA KLUBU, w którym 150 dzieciaków może aktywnie i systematycznie trenować oraz brać udział w rywalizacji sportowej pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Sport to nauka życia wolnego od nałogów i używek, kształtowanie silnych charakterów oraz wzorców do naśladowania. Uważamy, że stadion wraz z kompleksem Orlik to w tej chwili jedyna rozrywka dla dzieci i młodzieży, dlatego sport oraz infrastruktura powinny być mocno dofinansowane, ponieważ takie są realne potrzeby! Zważywszy na obecną sytuację, nie możemy tak dalej funkcjonować! Chcemy zaprosić wszystkich członków Klubu do wzięcia udziału w Walnym Zgromadzeniu Sprawozdawczo – Wyborczym, które odbędzie się 28 czerwca br (tj. poniedziałek) o godz. 19:00 w hali sportowej (sala konferencyjna)  przy Liceum Ogólnokształcącym w Żurominie. Należy poddać głębokiej i merytorycznej dyskusji takie tematy jak: przyszłość Klubu, kierunki jego rozwoju oraz dalsze funkcjonowanie.

Zarząd MKS ,,Wkra” Żuromin