Turniej z okazji Dni Startu Proboszczewice 2020

Dnia 1 sierpnia odbył się turniej z okazji Dni Startu Proboszczewice, gdzie rozegrane zostały turnieje roczników 2011 i 2013. Do turnieju rocznika 2011 przystąpiło 14 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Turniej rozgrywany był systemem “każdy z każdym”, po czym najlepsze 4 drużyny grały między sobą w grupie niebieskiej, a reszta drużyn w grupie żółtej. Rocznik 2011 Wkry Żuromin pod wodzą Trenera Mateusza Stopczyńskiego zajął 3 miejsce w grupie żółtej, a Kacper Szulc otrzymał statuetkę za najlepszego zawodnika. Warto dodać, że był to pierwszy turniej naszej drużyny pod gołym niebem i pomimo braku kluczowych zawodników osiągnęliśmy zadowalający rezultat. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie. Turniej zorganizowany na wysokim poziomie z wieloma atrakcjami, gdzie dzieci nie miały czasu na nudę.