Porażka na inaugurację sezonu

Piłkarze Wkry Żuromin wyszli na mecz skoncentrowani i zmotywowani co można było zobaczyć od samego początku spotkania. Determinacja i chęć zwycięstwa przekładała się na dogodne sytuacje, których niestety nasi zawodnicy nie potrafili zamienić na bramki. Dwukrotnie swoich okazji nie wykorzystał Nowacki i po jednej Narewski oraz Skolmowski. W tej części meczu świetną akcją popisał się Śmigrodzki, po czym oddał strzał Kamiński niestety obrońca gospodarzy zablokował naszego środkowego pomocnika. Jak mawia klasyk “niewykorzystane sytuacje się mszczą”. W tym przypadku powiedzenie to znalazło potwierdzenie i to goście zdobyli bramkę. Po rzucie wolnym wykonywanym przez Bieńkowskiego zespół z Troszyna wyszedł z szybkim atakiem i wykorzystał dezorganizację naszej obrony. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy jeden do zera. W przerwie drużyna przede wszystkim skupiła się na odbudowaniu morali, by z wiarą wyjść na drugą połowę meczu. Do 50 minuty zespół Wkry stworzył dwie sytuacje bramkowe. Pierwszy próbował Klepczyński, którego silny strzał zablokował obrońca. W 49 minucie idealnie dograł Kamiński do Skolmowskiego, ten uderza, ale niestety piłka minimalnie minęła bramkę gospodarzy. Po 50 minucie gra się wyrównuje, a przeciwnik otrzymuje w prezencie rzut rożny, który kończy się golem z głowy. Kilka minut później pech nie opuszcza naszej drużyny. Po drugiej żółtej kartce boisko opuszcza Kosiński i sytuacja zespołu staje się dużo trudniejsza. Boisko opuszcza Nowacki, a w linię obrony wchodzi Barski. Gospodarze wykorzystują przewagę liczebną i strzelają trzecią bramkę. Wkra do samego końca walczyła o honorowego gola, ale niestety się to nie udaje i mecz kończy się przegraną zero do trzech.


Wkra Żuromin: 1 Mateusz Ambrochowicz, 5 Michał Kosiński. 11 Bartłomiej Śmigrodzki (87′), 2 Adrian Bieńkowski, 7 Tomasz Kamiński, 8 Dawid Klepczyński, 10 Bartosz Narewski (87′). 18 Bartłomiej Nowacki, (57′) 17 Kamil Skolmowski (78′), 16 Dominik Stopczyński (61′), 14 Bartłomiej Żelazny
Rezerwowi: 19 Oskar Poniewski, 4 Grzegorz Barski (57′), 15 Michał Karolewski (87′), 6 Jakub Karolewski (78′), 3 Wiktor Kowalczyk (61′), 9 Bartosz Laskowski (87′), 12 Piotr Wiśniewski
Trener: Maciej Grzybowski

KS CK Troszyn: 7 Kacper Bałas (61′), 91 Łukasz Świderski, 4 Artur Bajor (79′), 66 Maciej Kowalski, 10 Kamil Majkowski, 89 Paweł Dzbeński, 6 Bartosz Gąska (74′), 3 Karol Górski, 11 Patryk Gumowski (75′), 8 Maciej Malinowski, 22 Marcin Świderski (77′)
Rezerowi: 23 Przemysław Modzelewski (74′), 16 Karol Kamionowski, 17 Arkadiusz Kowalczyk (79′), 77 Marcin Kraska (77′), 1 Paweł Modzelewski, 19 Maciej Staszczuk (61′), 9 Jakub Stepnowski (75′)
Trener: Marcin Truszkowski

Bramki: Patryk Gumowski 25′, Kamil Majkowski 67′, Maciej Malinowski 87′