Powolny powrót do treningów

Szanowni Rodzice, sympatycy naszego Klubu! 

 W dniu wczorajszym wznowiliśmy treningi w najmłodszych grupach młodzieżowych. Po dwóch dniach zajęć pomimo że musimy stosować się do obostrzeń i wytycznych Ministerstwa Zdrowia jesteśmy zbudowani postawą większości rodziców, którzy wyrazili chęć wznowienia treningów ich dzieci. Dziękujemy za słowa uznania dla naszej pracy, które słyszymy w rozmowach z Państwem. Jest to trudny czas dla wszystkich, wierzymy jednak, że niebawem wdrażane będą kolejne etapy odmrażania sportu i reszta dzieci dołączy do zajęć. Musimy wspólnie dbać o ich kondycję fizyczną. Jak zaznaczył Prezes naszego Klubu w wywiadzie dla Tygodnika Ciechanowskiego ,,Aktywność fizyczna jest podstawą zdrowego trybu życia, a sport skutecznym narzędziem wychowawczym
w kształtowaniu prawidłowych nawyków i postaw” (cały wywiad do przeczytania w TC nr 19
z dnia 5 mają 2020r.) Miejmy nadzieję że koronawirus będzie cały czas trzymał się od naszego powiatu daleko. Do zobaczenia na boiskach. 

Trenerzy Wkry Żuromin