IV szkolenie w ramach Mobilnej Akademii Młodych Orłów

Dnia 28 stycznia odbyło się IV szkolenie w ramach Mobilnej Akademii Młodych Orłów PZPN dla trenerów piłki nożnej i nauczycieli wychowania fizycznego z terenu powiatu Żuromińskiego. Szkolenie składało się z trzech części.
Część I Zajęcia teoretyczne “Intensywność treningowa”,
Część II Trening pokazowy “Przenoszenie ciężaru gry w wolne strefy boiska”,
Część III Gra selekcyjna “Identyfikacja i monitoring lokalnych talentów”.

W szkoleniu brali udział trenerzy naszego zespołu oraz drużyn z naszego powiatu. Nie zabrakło również nauczycieli wychowania fizycznego z lokalnych szkół. Szkolenie było merytoryczne i poruszało ważne kwestie w treningu dzieci. Dziękujemy za kolejną dawkę wiedzy!!!


W treningu pokazowym wzięli udział chłopcy z roczników 2007/2008 natomiast w grze selekcyjnej rocznik 2009/2010.