Wkra lepsza od Ożarowianki!!!

O tym jak ważny był ten mecz nie trzeba wspominać. Pod nieobecność Nowackiego (kontuzja pleców), w ataku zagrał Kamiński oraz po kontuzji wrócił Mitura. Do linii pomocy przesunięty Żelazny, który pokierował zespołem i dał już od początku sygnał do śmiałych ataków. Już w pierwszej minucie mogliśmy cieszyć się prowadzeniem. Bramkarz z trudem obronił strzał Kamińskiego, a z rzutu rożnego minimalnie przestrzelił Żelazny. Zespół głodny zwycięstwa nadal atakował jednakże strzały Mitury, Koryta i Rzepkowskiego nie znalazły drogi do bramki. W 12 min akcję oskrzydlającą rozpoczął Śmigrodzki, który dokładnym podaniem obsłużył Koryta, a ten z 11 m płaskim strzałem daje prowadzenie. Kolejnej sytuacji z rzutu rożnego nie wykorzystuje Żelazny, który minimalnie przenosi piłkę nad poprzeczką. W 24 min Kamiński oddaje silny strzał i podwyższamy wynik. Zespół cały czas dominuje, dużo płynności w środku pola. W tym momencie gry Żelazny pięknym strzałem trafia w słupek, a do szatni Kamiński wykorzystuje błąd obrońcy i podwyższa wynik na 3-0. Druga połowa to zwolnienie tempa gry. W 55 min aktywny Śmigrodzki uderza na bramkę, ale niestety niecelnie.W 60 minucie Kamiński atomowym strzałem z trzydziestu metrów trafia w poprzeczkę, a idealnie ustawiony w polu karnym Mitura dobija spadająca piłkę podwyższając wynik na 4-0. Ożarowianka tworzy sytuacje bramkową, ale Ambrochowicz broni strzał z bliska zachowując czyste konto.W 86 minucie składny atak środkiem kończy Kamiński podwyższając wynik na 5-0. Zespół tworzy jeszcze jedną akcję godną pochwały, Kamiński zmienia stronę do Narewskiego, który w pełnym biegu dośrodkowuje do Skolmowskiego, a ten w idealnej sytuacji niestety przenosi piłkę nad poprzeczką, tym samym musi poczekać na zdobycie pierwszej bramki w oficjalnym meczy Wkry Żuromin. Po tej niewykorzystanej sytuacji bramkowej Ożarowianka atakuje skrzydłem i zdobywa honorową bramkę kończącą mecz. Cieszy pierwsze tak cenne zwycięstwo z bezpośrednim rywalem w tabeli. Wiele pozostaje jeszcze do poprawy ale cieszymy się z pierwszych 3 pkt

Wkra: Bieńkowski, Rzepkowski (43′), Ambrochowicz, Chojnacki, Hrushytskyi, Kamiński, Kaźmierski (60′), Koryto (79′), Mitura (79′), Śmigrodzki (68′), Żelazny
Rezerwowi: Jakub Karolewski (60′), Kamil Skolmowski (43′), Michał Michalak, Maciej Narewski (79′), Dominik Stopczyński (79′), Tomasz Więckiewicz (68′)
Trener: Maciej Grzybowski

Bramki: Koryto 15′, Kamiński 24′ 44′ 87′, Mitura 61′

Ożarowianka: Krzeszowski (60′), Liszewski (25′), Aleksander (60′), Anczkiewicz, Boratyński (85′), Kowalski (70′), Machnacki, Makuch, Nagórski (60′), Sapalski, Tokaj (46′)
Rezerwowi: Turos (70′), Grzybowski (46′), Lesiak (60′), Lichota (25′), Stec (60′), Duma (60′), Krysiak (85′)
Trener: Łukasz Mróz

Bramki: Makuch 88′

Fotorelacja: http://kurierzurominski.pl/116532-610496,WKRA-ZUROMIN-VS-OZAROWIANKA-OZAROW-MAZOWIECKI,0.html